HVCB2512FKD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVCB2512FKD10K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 10K OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: 1.HVCB2512FKD10K0.pdf2.HVCB2512FKD10K0.pdf
  • Pranešimas
HVCB2512FKD10K0 specifikacijos
Dalies numeris HVCB2512FKD10K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 10K OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27890 pcs Duomenų lapas 1.HVCB2512FKD10K0.pdf2.HVCB2512FKD10K0.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija HVC Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.76mm) funkcijos High Voltage, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film