HVCB1206KKL820K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVCB1206KKL820K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 820K OHM 10% 1/3W 1206
Duomenų lapai: 1.HVCB1206KKL820K.pdf2.HVCB1206KKL820K.pdf
  • Pranešimas
HVCB1206KKL820K specifikacijos
Dalies numeris HVCB1206KKL820K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 820K OHM 10% 1/3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67442 pcs Duomenų lapas 1.HVCB1206KKL820K.pdf2.HVCB1206KKL820K.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija HVC Atsparumas 820 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos High Voltage, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 kOhms ±10% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film