FRN14JT18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT18R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRN14JT18R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES FUSE 18 OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.FRN14JT18R0.pdf2.FRN14JT18R0.pdf
  • Pranešimas
FRN14JT18R0 specifikacijos
Dalies numeris FRN14JT18R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES FUSE 18 OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2188703 pcs Duomenų lapas 1.FRN14JT18R0.pdf2.FRN14JT18R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija FRN Atsparumas 18 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai FRN 1/4 18 5% R