FCR1206NT43K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FCR1206NT43K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 43K OHM 30% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.FCR1206NT43K0.pdf2.FCR1206NT43K0.pdf
  • Pranešimas
FCR1206NT43K0 specifikacijos
Dalies numeris FCR1206NT43K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 43K OHM 30% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1936808 pcs Duomenų lapas 1.FCR1206NT43K0.pdf2.FCR1206NT43K0.pdf
Tolerancija ±30% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FCR Atsparumas 43 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 43 kOhms ±30% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film