CSS2728FT33L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSS2728FT33L0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 1% 3W 2827 WIDE
Duomenų lapai: 1.CSS2728FT33L0.pdf2.CSS2728FT33L0.pdf
  • Pranešimas
CSS2728FT33L0 specifikacijos
Dalies numeris CSS2728FT33L0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.033 OHM 1% 3W 2827 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160512 pcs Duomenų lapas 1.CSS2728FT33L0.pdf2.CSS2728FT33L0.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2728 Dydis / Matmenys 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Serija CSS Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.049" (1.24mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil