CSS2512FT51L0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSS2512FT51L0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 0.051 OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: CSS2512FT51L0.pdf
  • Pranešimas
CSS2512FT51L0 specifikacijos
Dalies numeris CSS2512FT51L0 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 0.051 OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 230136 pcs Duomenų lapas CSS2512FT51L0.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 2W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±15ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Serija CSS
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas CSS2512FT51L0
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 0.051 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 0.051 OHM 1% 2W 2512