CFM14GT1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM14GT1K50
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 1/4W 2% AXIAL
Duomenų lapai: 1.CFM14GT1K50.pdf2.CFM14GT1K50.pdf
  • Pranešimas
CFM14GT1K50 specifikacijos
Dalies numeris CFM14GT1K50 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.5K OHM 1/4W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5368283 pcs Duomenų lapas 1.CFM14GT1K50.pdf2.CFM14GT1K50.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas 0/ -400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CFM Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film