CFF14JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFF14JT1R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.CFF14JT1R00.pdf2.CFF14JT1R00.pdf
  • Pranešimas
CFF14JT1R00 specifikacijos
Dalies numeris CFF14JT1R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4717512 pcs Duomenų lapas 1.CFF14JT1R00.pdf2.CFF14JT1R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CFF Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film