CF18JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT9K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF18JT9K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Duomenų lapai: 1.CF18JT9K10.pdf2.CF18JT9K10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CF18JT9K10 specifikacijos
Dalies numeris CF18JT9K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1K OHM 1/8W 5% CF AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3335902 pcs Duomenų lapas 1.CF18JT9K10.pdf2.CF18JT9K10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Atsparumas 9.1 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CF1/89.1KJRCT
CF1/89.1KJRCT-ND
CF18JT9K10CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.1 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozicija Carbon Film