CF18JT2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT2R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF18JT2R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 2 OHM 1/8W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.CF18JT2R00.pdf2.CF18JT2R00.pdf
  • Pranešimas
CF18JT2R00 specifikacijos
Dalies numeris CF18JT2R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 2 OHM 1/8W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4372605 pcs Duomenų lapas 1.CF18JT2R00.pdf2.CF18JT2R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CF 1/8 2 5% R
CF1/825%R
CF1/825%R-ND
CF1/82JR
CF1/82JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozicija Carbon Film