CF14JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT9R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF14JT9R10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.CF14JT9R10.pdf2.CF14JT9R10.pdf
  • Pranešimas
CF14JT9R10 specifikacijos
Dalies numeris CF14JT9R10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6869945 pcs Duomenų lapas 1.CF14JT9R10.pdf2.CF14JT9R10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CF 1/4 9.1 5% R