CF14JA820K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA820K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF14JA820K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.CF14JA820K.pdf2.CF14JA820K.pdf
  • Pranešimas
CF14JA820K specifikacijos
Dalies numeris CF14JA820K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5936188 pcs Duomenų lapas 1.CF14JA820K.pdf2.CF14JA820K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -850ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Atsparumas 820 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CF 1/4 820K 5% T