CB10JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB100R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB10JB100R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 100 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Duomenų lapai: 1.CB10JB100R.pdf2.CB10JB100R.pdf
  • Pranešimas
CB10JB100R specifikacijos
Dalies numeris CB10JB100R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 100 OHM 10W 5% CERAMIC WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 325403 pcs Duomenų lapas 1.CB10JB100R.pdf2.CB10JB100R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serija CB Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CB 10 100 5% B