GZN30100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZN30100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GZN30100
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 18-300PF 150V TH
Duomenų lapai: GZN30100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GZN30100 specifikacijos
Dalies numeris GZN30100 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 18-300PF 150V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4412 pcs Duomenų lapas GZN30100.pdf
Įtampa - Įvertinta 150V Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.610" W (18.00mm x 15.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GZN30100-ND
SG9057
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polycarbonate (PC)
Išsamus aprašymas 18 ~ 300pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 18 ~ 300pF
Reguliavimo tipas Top
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT40HV
AT40HV
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP TRIM 1.5-40PF 1000V PNL MNT
Sandelyje: 2168 pcs
parsisiųsti: AT40HV.pdf
RFQ
TZB4R200BA10R00
TZB4R200BA10R00
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
Sandelyje: 163151 pcs
parsisiųsti: TZB4R200BA10R00.pdf
RFQ
TZY2R200AC01R00
TZY2R200AC01R00
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 4.5-20PF 25V SMD
parsisiųsti: TZY2R200AC01R00.pdf
EM4HV
EM4HV
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 1.0-4.0PF 1000V VERT