GZD10100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZD10100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GZD10100
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH
Duomenų lapai: GZD10100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GZD10100 specifikacijos
Dalies numeris GZD10100 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29121 pcs Duomenų lapas GZD10100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.433" Dia (11.00mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG3016
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 0.449" (11.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Polycarbonate (PC) Išsamus aprašymas 9 ~ 100pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole
Talpyklos diapazonas 9 ~ 100pF Reguliavimo tipas Side