GXQ18001
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXQ18001
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2.5-18PF 300V TH
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
GXQ18001 specifikacijos
Dalies numeris GXQ18001 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2.5-18PF 300V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21999 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 300V Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.264" W (8.00mm x 6.70mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q1678791
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE) Išsamus aprašymas 2.5 ~ 18pF Trimmer Capacitor 300V Side Through Hole
Talpyklos diapazonas 2.5 ~ 18pF Reguliavimo tipas Side