GXE5R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE5R000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXE5R000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.5-5PF 200V TH
Duomenų lapai: GXE5R000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXE5R000 specifikacijos
Dalies numeris GXE5R000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.5-5PF 200V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19022 pcs Duomenų lapas GXE5R000.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXE5R000-ND
SG9138
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 1.5 ~ 5pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 1.5 ~ 5pF
Reguliavimo tipas Top and Bottom
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GXE45002
GXE45002
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 5-45PF 200V TH
Sandelyje: 11821 pcs
parsisiųsti: GXE45002.pdf
RFQ
GXE51A1B
GXE51A1B
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
Sandelyje: 334 pcs
parsisiųsti:
RFQ
GXE51B
GXE51B
apibūdinimas: LIMIT SWITCH
Sandelyje: 4959 pcs
parsisiųsti: GXE51B.pdf
GXE51C
GXE51C
apibūdinimas: SW LIMIT ROLL PLNG SPDT 4A 250V