GXD90000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXD90000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 8-90PF 100V TH
Duomenų lapai: GXD90000.pdf
  • Pranešimas
GXD90000 specifikacijos
Dalies numeris GXD90000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 8-90PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12016 pcs Duomenų lapas GXD90000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.488" L x 0.402" W (12.40mm x 10.20mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 8 ~ 90pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 8 ~ 90pF
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JFD-LCJ695A
JFD-LCJ695A
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER
Sandelyje: 397 pcs
parsisiųsti:
RFQ
47273
Gamintojai: Johanson Manufacturing
apibūdinimas: CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V SMD
Sandelyje: 3800 pcs
parsisiųsti: 47273.pdf
RFQ
A1M8S
A1M8S
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 0.5-8.0PF 125V SMD