GXC90003
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXC90003
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 8-90PF 100V TH
Duomenų lapai: GXC90003.pdf
  • Pranešimas
GXC90003 specifikacijos
Dalies numeris GXC90003 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 8-90PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13101 pcs Duomenų lapas GXC90003.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.488" (12.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 8 ~ 90pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 8 ~ 90pF