GXC26000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXC26000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 3-26PF 100V TH
Duomenų lapai: GXC26000.pdf
  • Pranešimas
GXC26000 specifikacijos
Dalies numeris GXC26000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 3-26PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7631 pcs Duomenų lapas GXC26000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 3 ~ 26pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 3 ~ 26pF