GUR1R250
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GUR1R250
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
Duomenų lapai: GUR1R250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GUR1R250 specifikacijos
Dalies numeris GUR1R250 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2430 pcs Duomenų lapas GUR1R250.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Dydis / Matmenys 0.075" Dia (1.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Sapphire
Išsamus aprašymas 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole Talpyklos diapazonas 0.3 ~ 1.2pF
Reguliavimo tipas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GURB5H60-E3/81
GURB5H60-E3/81
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 5A TO263AB