GQW9R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQW9R500
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 750V
Duomenų lapai: GQW9R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GQW9R500 specifikacijos
Dalies numeris GQW9R500 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 750V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1352 pcs Duomenų lapas GQW9R500.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.375" Dia (9.52mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas User Defined Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.000" (25.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.6 ~ 9.5pF Trimmer Capacitor 750V User Defined Talpyklos diapazonas 0.6 ~ 9.5pF