GQC1R800
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQC1R800
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.6-1.8PF 750V TH
Duomenų lapai: GQC1R800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GQC1R800 specifikacijos
Dalies numeris GQC1R800 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.6-1.8PF 750V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2114 pcs Duomenų lapas GQC1R800.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.312" (7.92mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.6 ~ 1.8pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 0.6 ~ 1.8pF