GNN1R250
Sprague GoodmanSprague Goodman
GNN1R250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GNN1R250
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V
Duomenų lapai: GNN1R250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GNN1R250 specifikacijos
Dalies numeris GNN1R250 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3764 pcs Duomenų lapas GNN1R250.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Dydis / Matmenys 0.075" Dia (1.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GNN1R250-ND
SG9232
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas User Defined
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Sapphire
Išsamus aprašymas 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V User Defined Talpyklos diapazonas 0.3 ~ 1.2pF