GNC4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GNC4R500
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH
Duomenų lapai: GNC4R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GNC4R500 specifikacijos
Dalies numeris GNC4R500 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3905 pcs Duomenų lapas GNC4R500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Dydis / Matmenys 0.118" Dia (3.00mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 2000 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.310" (7.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Sapphire
Išsamus aprašymas 0.6 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 500V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 0.6 ~ 4.5pF