GLY39N05
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GLY39N05
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas FIXED IND 39NH 300MA 800MOHM SMD
Duomenų lapai: GLY39N05.pdf
  • Pranešimas
GLY39N05 specifikacijos
Dalies numeris GLY39N05 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas FIXED IND 39NH 300MA 800MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 68873 pcs Duomenų lapas GLY39N05.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SURFCOIL® GLY
Reitingai - Q @ Freq 11 @ 100MHz
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Non-Magnetic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 39nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.8GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 39nH Unshielded Molded Inductor 300mA 800 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 800 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 300mA Dabartinis - sodrumas -