GL15A68N0002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GL15A68N0002
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas FIXED IND 68NH SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
GL15A68N0002 specifikacijos
Dalies numeris GL15A68N0002 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas FIXED IND 68NH SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 23160 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys -
Ekranavimas Unshielded Serija SURFCOIL® GL15
Reitingai - Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Air
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Induktyvumo dažnumas - bandymas 150MHz
Induktyvumas 68nH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 68nH Unshielded Inductor Nonstandard DC rezistorius (DCR) -