GKY3R056
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY3R056 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKY3R056
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKY3R056.pdf
  • Pranešimas
GKY3R056 specifikacijos
Dalies numeris GKY3R056 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5697 pcs Duomenų lapas GKY3R056.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Serija SURFTRIM® GKY Q @ Freq 500 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SG9020TR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.045" (1.14mm) funkcijos Low Profile
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 1.5 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Talpyklos diapazonas 1.5 ~ 3pF Reguliavimo tipas Top