GKU90020
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKU90020
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 14-90PF 100V TH
Duomenų lapai: GKU90020.pdf
  • Pranešimas
GKU90020 specifikacijos
Dalies numeris GKU90020 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 14-90PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46408 pcs Duomenų lapas GKU90020.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija GKU Q @ Freq 200 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 14 ~ 90pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 14 ~ 90pF