GKRP5R066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKRP5R066 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKRP5R066
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 3-5PF 25V SMD
Duomenų lapai: GKRP5R066.pdf
  • Pranešimas
GKRP5R066 specifikacijos
Dalies numeris GKRP5R066 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 3-5PF 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4093 pcs Duomenų lapas GKRP5R066.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SURFTRIM® GKRP Q @ Freq 150 @ 1MHz
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai SG2026DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
funkcijos Low Profile Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 3 ~ 5pF Trimmer Capacitor 25V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 3 ~ 5pF