GKG3R016
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG3R016 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG3R016
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH
Duomenų lapai: GKG3R016.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
GKG3R016 specifikacijos
Dalies numeris GKG3R016 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4027 pcs Duomenų lapas GKG3R016.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG3R016
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 1 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 1 ~ 3pF