GHR11000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHR11000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GHR11000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.8-11PF 1250V
Duomenų lapai: GHR11000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GHR11000 specifikacijos
Dalies numeris GHR11000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.8-11PF 1250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1792 pcs Duomenų lapas GHR11000.pdf
Įtampa - Įvertinta 1250V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 900 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GHR11000-ND
SG9203
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas User Defined
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.594" (15.09mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 11pF Trimmer Capacitor 1250V Top User Defined Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 11pF