GHN23033
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GHN23033
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V SMD
Duomenų lapai: GHN23033.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GHN23033 specifikacijos
Dalies numeris GHN23033 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2027 pcs Duomenų lapas GHN23033.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.111" (28.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 23pF