GGV8R531
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GGV8R531
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V SMD
Duomenų lapai: GGV8R531.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GGV8R531 specifikacijos
Dalies numeris GGV8R531 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1829 pcs Duomenų lapas GGV8R531.pdf
Įtampa - Įvertinta 1250V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.633" (16.10mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 1250V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 8.5pF