GFV75033-S
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GFV75033-S
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-75PF 1000V SMD
Duomenų lapai: GFV75033-S.pdf
Akcijų būklė 672 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GFV75033-S specifikacijos
Dalies numeris GFV75033-S Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-75PF 1000V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 672 pcs Duomenų lapas GFV75033-S.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 1.205" (30.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Glass Išsamus aprašymas 1 ~ 75pF Trimmer Capacitor 1000V Side Surface Mount
Talpyklos diapazonas 1 ~ 75pF Reguliavimo tipas Side