GFR12100NME
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GFR12100NME
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-120PF 1000V
Duomenų lapai: GFR12100NME.pdf
Akcijų būklė 673 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GFR12100NME specifikacijos
Dalies numeris GFR12100NME Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-120PF 1000V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 673 pcs Duomenų lapas GFR12100NME.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas User Defined
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 1.766" (44.86mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 1000V Side User Defined Talpyklos diapazonas 1 ~ 120pF
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GFR12100
GFR12100
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 1-120PF 1000V
Sandelyje: 1314 pcs
parsisiųsti: GFR12100.pdf
RFQ
Gamintojai: Sprague Goodman
Sandelyje: 605 pcs
parsisiųsti: GFR12130.pdf
RFQ
GFR12100NM
GFR12100NM