GEL90000R
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEL90000R
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Duomenų lapai: GEL90000R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GEL90000R specifikacijos
Dalies numeris GEL90000R Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1140 pcs Duomenų lapas GEL90000R.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 2.080" (52.83mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1 ~ 90pF