GAA16001
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GAA16001
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2-16PF 250V PNL MNT
Duomenų lapai: GAA16001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GAA16001 specifikacijos
Dalies numeris GAA16001 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2-16PF 250V PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3542 pcs Duomenų lapas GAA16001.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Dydis / Matmenys 0.299" Dia (7.60mm)
Serija AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Panel Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Air
Išsamus aprašymas 2 ~ 16pF Trimmer Capacitor 250V Top Panel Mount Talpyklos diapazonas 2 ~ 16pF