UTS714E12S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714E12S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTS714E12S
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
UTS714E12S specifikacijos
Dalies numeris UTS714E12S Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4383 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-12 "Shell" medžiaga Polyamide (PA), Nylon
"Shell Finish" - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Polychloroprene
Apsauga nuo įsilaužimo IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos UV Resistant
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 4.5A Kontaktinė medžiaga Brass