UTS6JC10E98SY
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTS6JC10E98SY
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: UTS6JC10E98SY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
UTS6JC10E98SY specifikacijos
Dalies numeris UTS6JC10E98SY Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3727 pcs Duomenų lapas UTS6JC10E98SY.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 10-98 "Shell" medžiaga Polyamide (PA), Nylon
"Shell Finish" - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
Pakuotė Bulk Orientacija Y
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Backshell, Coupling Nut, UV Resistant Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 6A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 16.0µin (0.41µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UTS6JC1210S
UTS6JC1210S
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Sandelyje: 6292 pcs
parsisiųsti: UTS6JC1210S.pdf
RFQ
UTS6JC10E98P
UTS6JC10E98P
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5349 pcs
parsisiųsti:
RFQ
UTS6JC10E98S
UTS6JC10E98S
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP