MS27656T25F43PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T25F43PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27656T25F43PA-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27656T25F43PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T25F43PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1339 pcs Duomenų lapas MS27656T25F43PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-43
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-43267 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 43
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -