MS27656T25F29PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T25F29PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27656T25F29PA-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27656T25F29PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T25F29PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1482 pcs Duomenų lapas MS27656T25F29PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-43232 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 29
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27656T25F29P
MS27656T25F29P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1265 pcs
parsisiųsti: MS27656T25F29P.pdf
RFQ
MS27656T25F29PA
MS27656T25F29PA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 29C 29#16 PIN RECP
Sandelyje: 1544 pcs
parsisiųsti: MS27656T25F29PA.pdf
RFQ