MS27656T25B43PC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T25B43PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27656T25B43PC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS27656T25B43PC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T25B43PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1031 pcs Duomenų lapas MS27656T25B43PC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-43069
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A