MS27656T25B24PA-LC
MS27656T25B24PA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Sandelyje: 1053 pcs
parsisiųsti: MS27656T25B24PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T25B24PA
MS27656T25B24PA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 946 pcs
parsisiųsti: MS27656T25B24PA.pdf
RFQ
MS27656T25B24P
MS27656T25B24P
apibūdinimas: CONN RCPT 24POS WALL MNT W/PINS
Sandelyje: 772 pcs
parsisiųsti: MS27656T25B24P.pdf
MS27656T25B24AD
MS27656T25B24AD
apibūdinimas: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Sandelyje: 1193 pcs
parsisiųsti: MS27656T25B24AD.pdf
MS27656T25B24BB
MS27656T25B24BB
apibūdinimas: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
parsisiųsti: MS27656T25B24BB.pdf
MS27656T25B24PA
MS27656T25B24PA
Sandelyje: 686 pcs
MS27656T25B24PA-LC
MS27656T25B24PA-LC
MS27656T25B24P-LC
MS27656T25B24P-LC
parsisiųsti: MS27656T25B24P-LC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus