MS27656T23Z55PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T23Z55PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27656T23Z55PA-LC.pdf
  • Pranešimas
MS27656T23Z55PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T23Z55PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1196 pcs Duomenų lapas MS27656T23Z55PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-42970 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27656T23Z55A
MS27656T23Z55A
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Sandelyje: 1471 pcs
parsisiųsti: MS27656T23Z55A.pdf
RFQ
MS27656T23Z55P
MS27656T23Z55P
Sandelyje: 1131 pcs
parsisiųsti: MS27656T23Z55P.pdf
RFQ
MS27656T23Z55SA-LC
MS27656T23Z55SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT