MS27656T23B55PA
MS27656T23B55PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1111 pcs
parsisiųsti: MS27656T23B55PA.pdf
RFQ
MS27656T23B55AB
MS27656T23B55AB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Sandelyje: 1633 pcs
parsisiųsti: MS27656T23B55AB.pdf
RFQ
MS27656T23B55PA-LC
MS27656T23B55PA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
parsisiųsti: MS27656T23B55PA-LC.pdf
MS27656T23B55B
MS27656T23B55B
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
parsisiųsti: MS27656T23B55B.pdf
MS27656T23B55P
MS27656T23B55P
parsisiųsti: MS27656T23B55P.pdf
MS27656T23B55AA
MS27656T23B55AA
parsisiųsti: MS27656T23B55AA.pdf
MS27656T23B55PA
MS27656T23B55PA
MS27656T23B55BA
MS27656T23B55BA
parsisiųsti: MS27656T23B55BA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus