MS27656T21F41PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T21F41PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27656T21F41PA-LC.pdf
  • Pranešimas
MS27656T21F41PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T21F41PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2149 pcs Duomenų lapas MS27656T21F41PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-42696 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27656T21F41P
MS27656T21F41P
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP