MS27656T21F11PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T21F11PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27656T21F11PA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27656T21F11PA specifikacijos
Dalies numeris MS27656T21F11PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1311 pcs Duomenų lapas MS27656T21F11PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-11 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-42624
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 23A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27656T21F11PA-LC
MS27656T21F11PA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Sandelyje: 1945 pcs
parsisiųsti: MS27656T21F11PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F11PC-LC
MS27656T21F11PC-LC
Sandelyje: 1644 pcs
parsisiųsti: MS27656T21F11PC-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F11PC
MS27656T21F11PC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27656T21F11PC.pdf
MS27656T21F11PA
MS27656T21F11PA
apibūdinimas: LJT 11C 11#12 PIN WALL RECP
parsisiųsti: MS27656T21F11PA.pdf
apibūdinimas: 8LT 11C 11#12 PIN RECP
MS27656T21F11P-LC
MS27656T21F11P-LC
apibūdinimas: LJT 11C 11#12 PIN RECP
parsisiųsti: MS27656T21F11P-LC.pdf
MS27656T21F11P
MS27656T21F11P