MS27656T21B11SAL
MS27656T21B11SAL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Sandelyje: 2688 pcs
parsisiųsti: MS27656T21B11SAL.pdf
RFQ
MS27656T21B11SB
MS27656T21B11SB
apibūdinimas: 8LT 11C 11#12 SKT RECP
Sandelyje: 1778 pcs
parsisiųsti: MS27656T21B11SB.pdf
RFQ
MS27656T21B11PCL
MS27656T21B11PCL
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
parsisiųsti: MS27656T21B11PCL.pdf
MS27656T21B11SA
MS27656T21B11SA
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27656T21B11SA.pdf
MS27656T21B11SA
MS27656T21B11SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
Sandelyje: 992 pcs
MS27656T21B11SA-LC
MS27656T21B11SA-LC
parsisiųsti: MS27656T21B11SA-LC.pdf
MS27656T21B11S
MS27656T21B11S
Sandelyje: 958 pcs
parsisiųsti: MS27656T21B11S.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus