MS27508E20B41SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27508E20B41SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27508E20B41SB-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27508E20B41SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1645 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-41629 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -